originální obrazy

Létající hvězda 2020

Létající hvězda 2020

Systém létající hvězdy neustále pulsuje a je určen pro život v dualitě. Devět Létajících hvězd v podstatě tvoří uspořádání energie Qi, která se uvnitř budovy pohybuje z místa na místo.

První čtyři hvězdy jsou spíše negativní a proto jim věnujte pozornost hlavně pokud je v nějakém tomto sektoru umístěn hlavní vchod anebo je to místo, kde trávíte velkou část dne jako je např, ložnice, obývací pokoj, pracovna pokud pracujete doma apod. Potom v těchto oblastech neprovádějte žádné rekonstrukce pokud to není nutné ani tam nepouštějte nahlas hudbu. Spíše tyto oblasti udržujte v klidu.

Hvězda 7 - střed

může přinášet loupeže, ztráty, podvody a útoky. Tento rok není vhodný na rizikové investice - rychlé zbohatnutí. Protože je tato hvězda ve středu, může ovlivňovat všechny členy domáctnosti.
 

Hvězda 5 - žlutá - východ

nešťastná hvězda, která zahrnuje nehody, ztráty peněz a problémy ve vztazích. Její umístění je na východě, které má souvislost s našimi předky. Je vhodné urovnat tyto vztahy, v případě, že nejsou tyto vztahy harmonické mohou nám prinášet určitý nekomfort. Takže ať už jste měli jakékoliv vztahy s vašimi rodiči a prarodiči teď je vhodná doba urovnat a nechat odejít staré spory.

Hvězda 2 - černá - nepříznivá - nemocná

Problémová hvězda, která přinese se s sebou nemoci. Znamená to, že problémy s touto hvězdou se mohou pohybovat od drodných až po fatální. Je potřeba hlídat si stres a vyhnout se rizikovým sportům a činnostem. A pozor na svoji pověst, tedy to jak se prezentuje, tento rok bychom měli být opravdu obezřetní.

Hvězda 3 - zelená - hádavá

Nepřátelství a hněv v tomto roce v oblasti na severu přináší hádavá hvězda, intenzivní diskuze a dokonce až právní problémy. Pokud je v tomto sektoru ložnice opatrně v partnerství. Rozhodně nerozdmýchávejte hádky ani doma ani v práci. Raději se soutřeďte na to, co vás naplňuje a přináší vám radost.
 
 
Další hvězdy jsou příznivé a mají pozitivní vliv na sektry, ve kterých se nacházejí a také na náš život ve fyzické realitě. Proto můžete tyto oblasti oživit přidáním yangové energie jako jsou např. květiny, světlo, hudba podle toho o kterou oblast se jedná.
 

Hvězda 8 - bílá - bohatství -severozápad

Pokud máte v této oblasti hlavní vchod, obývací pokoj, ložnici můžete očekvat příznivé vlivy, která tato hvězda sebou přináší a to štěstí, bohatství, prosperitu a slávu. Dále ti, co jsou narozeni ve znamení psa a vepře mohou v tomto roce zažít požehnání této hvězdy.

Hvězda 6 - bílá - příznivá - jihovýchod

vysoce příznivá požehnaná hvězda sídlí v tomto roce v oblasti, která má vliv na kariéru, peníze a štestí. Kromě požehnaní, které přináší v tomto sektoru, má dále příznivý vliv na zrozence hada.
 

Hvězda 1 - bílá - příznivá - severovýchod

Kariérní štěstí, zvýšení reputace a možnost posunu vaší kariéry na vyšší úroveň. Podnikatelé i sportovci by měli v tomto roce pocítit její pozitivní vliv. Pokud chcete zvýšit šance pro vaše štěstí, přidejte do tohoto prostoru prvek, který podle vás reprezentuje úspěch. 

Hvězda 4 - zelená - jihozápad

Tato hvězda je spojena s úspěchem v podnikání nebo lásce. stojí v sektoru reprezetujícího partnerské vztahy. Takže v tomto roce z ní budou mít prospěch manželé rodin a to především ti, jež jsou zrozeni ve znameních opice a ovcí. Zvláště požehnáni jsou ti, jejíž činnost je uměleckého rázu a vzdělávácí oblasti. Takže spisovatelé, malíri hudebnici, ale i lektoři a učitelé i výzkumní pracovníci. Dále tato hvězda příznivě ovlivní i ty jež se rozhodli cestovat. Dále ti, kteří se rozhodli studovat v cizině budou mít dobrý vítr do plachet a mohou dosáhnout na štěstí na akademické půdě.

Hvězda 9 - purpurová - západ

Příslib budoucího štěstí. Přitahuje štěstí a pomáhá položit základy pro budoucí bohatství. Podporuje kreativní myšlení a jednání a taky statečnost při jejich zhmotňování a přiváděním je sem na tento 3D svět.